Blog > Komentarze do wpisu

MAŁE ZMIANY

Witam serdecznie

W domu często wydaje się że jest szaro i nudnie i ma się chęć coś zmienić. Ja w takich monetach decyduję się na zmianę dodatków.


Oczywiście kolorystykę dobieram według pory roku. Zimą wolę ciepłe kolory z dodatkiem bieli a to z racji tego że dni są krótkie i pochmurne, brak słońca oraz szarość za oknem sprawia że mam chęć rozświetlić mieszkanie.

Zakładam białe firany i zasłony w kolorze ciepłej pastelowej zieleni do tego poduszki na kanapy, obrus oraz osłonki na doniczki. Niby nie wielka zmiana ale w mieszkaniu robi się przyjemniej.

Lato zaś to wspaniała pora roku, w tedy decyduję się na żywe i ostre kolory czerwienie, pomarańcze i seledyny oczywiście wszystko z umiarem by nie zrobić z domu przedszkola,kupiłam kilka wazonów w ciekawych barwach, misę na owoce czy ręczniki kuchenne niby nie duża ale zawsze to zmiana która ożywia wnętrze.

W sypialni wymieniając pościel czy narzutę na fotel, ramkę na zdjęcia  też w jakimś stopniu nada nowego wyglądu pomieszczeniu. Mogę nie mieć racji ale dla mnie tak nie duża zmiana czasami jest zbawienna i poprawia humor, powoduje że przychodzą chęci do działania.

Dla każdej osoby znudzonej swoim mieszkaniem szczerze polecam takie metamorfozę.

wtorek, 06 stycznia 2015, agliwicka

Polecane wpisy

  • Kominki.

    Niech ktoś napisze, kto zalicza się do garstki osób, które z jakiegoś powodu nie chcą mieć kominka w domu. Ale większość z nas chciała i ma lub chce i kiedyś za

  • Powitanie z Afryką ciąg dalszy...

    Skwar, gorąco i duchota oraz płowa pustynia a wśród niej rzędy pałaców i ogrodów. To wszystko tworzy w Afryce Północnej trochę nierzeczywisty obraz ale właśnie

  • Powitanie z Afryką;-)

    W każdym z nas drzemie potrzeba powrotu do dawnych czasów. Dla niektórych przybiera to uczucie tak mocny wymiar, że chcą na co dzień stworzyć wokół siebie namia