RSS
sobota, 27 września 2014

Hej, co tam u was słychać? Ja mam się dobrze :) Jest przecież sobota i w dodatku u mnie jest słonecznie! Piszę szybko dla was post, a później idę na dwór. Nie wiadomo, kiedy znów będzie ciepło.


Czy zastanawialiście się kiedyś nad lampką do pracy?

Ja ostatnio spotkałam się z takim problemem. Mam wrażliwe i słabe oczy, więc muszę pracować przy dobrym oświetleniu. A jak na razie miałam niezbyt ciekawą lampkę, która nie dawała mi dobrego światła.

Postanowiłam to zmienić i przejrzałam katalogi poświęcone oświetleniu. Zastanawiałam się nad dużą, stojącą lampą (akurat mogłabym ją postawić koło biurka), ale takie lampy raczej sprawdzają się jako lampy rzucające klimatyczne światło. Dzięki nim nie uzyska się dobrego oświetlenia.

Później moją uwagę zwróciła mała lampka z łańcuszkiem (taka, jak często pojawiają się w towarzystwie ekskluzywnych sekretarzyków na filmach). Jednak ona także szybko mi się odwidziała, bo rzucała tylko punktowe światło.
Poszłam więc po radę do sąsiada architekta, który często pracuje w domu. On ma przymocowaną do biurka wielką lampkę, która jest ruchoma aż w trzech miejscach, dzięki czemu można ustawiać światło na dowolny obszar na biurku. Jej zainstalowanie nie wymaga wiertarki - wystarczy ją po prostu zakleszczyć.

Napaliłam się na nią. Pomyślałam, że rozwiąże moje problemy. Poszłam do Ikea i kupiłam ją. Teraz jestem z niej zadowolona.
 

14:33, agliwicka
Link Dodaj komentarz »
środa, 24 września 2014

Hej wam. Ten blog poświęcony będzie przemeblowaniom, wyposażeniu oraz meblom.


Doradzę, jakie meble najlepiej sprawdzają się w pokoju dziecięcym, co wybrać do kuchni, a co do salonu. Wszystko, co przeczytacie, to będą moje autorskie pomysły.

Zapraszam do komentowania, zgłaszania propozycji tematów, wysyłania do mnie wiadomości. Jestem otwarta na sugestie i komentarze, bo najważniejsze to jest umieć wyciągać ze wszystkiego lekcje.

Zaglądajcie regularnie na mojego bloga. Będę pisać w miarę możliwości przynajmniej raz w tygodniu. Zapraszam już niedługo. I do zobaczenia, nie zapominajcie o mnie :)

Ada Gliwicka

21:03, agliwicka
Link Dodaj komentarz »
1 , 2